Videos Photos Earthquakes
Top News - Tani është bërë zyrtare... Kim Kardashian i kërkon divorcin Kanye West
2 months ago
Kim Kardashian ka paraqitur zyrtarisht kërkesën për divorc nga reperi Kanye Ëest, raportojnë mediat amerikane. Cifti është i martuar prej thuajse shtatë vitesh dhe ka katër fëmijë. Lajmi është dhënë nga uebsajti i lajmeve për personat e famshëm TMZ, pas muajsh të tërë thashethemesh për vështirësitë martesore të tyre. Raportet në mediat amerikane sugjerojnë se ylli i reality-shouve, 40 vjecc, ka kërkuar kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike të fëmijëve. Asnjëri prej tyre ndërkohë nuk ka bërë komente në publik. Cifti është mes më të njohurve në botë dhe të dy janë shumë të suksesshëm në punën e tyre. Kim e fitoi famën në 2007, si yll i një serie televizive që kishte të bënte me të dhe familjen e saj. Keeping up ëith Kardashians, ka mbetur shumë popullor që atëherë, me serinë e tij të 21-të dhe të fundit që do të transmetohet vitin e ardhshëm. Kim Kardashian ka patur sukses edhe në shumë fusha të tjera të biznesit dhe Forbes e vlerëson pasurinë e saj personale në rreth 780 milionë dollarë. Ndërkohë i njohur për hite ndërkombëtare, Kanye Ëest ka qenë një nga emrat më të mëdhenj në muzikën rap për më shumë se 15 vjet. Ai ka fituar edhe një cmim Grammy, ka patur sukses edhe si stilist mode ndërkohë që ka kandiduar edhe për president të shteteve të bashkuara të amerikës. Pamjet: AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH #KanyeWest#KimKardashian#TopChannel
More information about Kim Kardashian
Top News - Tani është bërë zyrtare... Kim Kardashian i kërkon divorcin Kanye West
Latest Videos on TrendGorilla.com